Labe aréna > Za rok bude mistrovství světa U23 v Račicích.

Za rok bude mistrovství světa U23 v Račicích.

21.7.2008

V průběhu letošního mistrovství světa U23 v Brandenburgu (16. - 20.7.) se účastníkům a návštěvníkům závodů představil i stánek našeho ČVS, kde se účastníci a návštěvníci šampionátu prostřednictvím plakátů, bulletinů, katalogů a od organizátorů informovali o přípravách na příští MS U 23 v roce 2009 ve Sportcentru Račice. Zájem o dějiště, termín a podmínky příštího World Rowing Under 23 Championships 2009,který se uskuteční ve dnech 22.7 - 26.července 2009 u nás, byl značný.


V dějišti závodů se uskutečnilo i setkání organisačního výboru MS 2009 s představiteli FISA ( Mezinárodní veslařská federace) v rámci kterého byly podrobně projednán stav příprav, technické, organizační, programové, mediální a další otázky související s pořádáním mistrovství světa U 23 v České republice. ze strany FISA byla vyslovena spokojenost se stavem příprav, s úrovní prvních dvou čísel Bulletinů, s internertovými stránkami - www.racice2009.com.

Jednání se zúčastnili členové organizačního výboru J.Kejval, Z. Pecka, Z.Norková, S.Hanousková, D.Macháček, J.Johánek, za komisi rozhodčích A.Poisl.

V průběhu MS v Brandenburgu se jednotliví členové OV seznámili podrobně s organizací šampionátu, technickým zajištěním, organizací ubytování, stravování, dopravy, zázemím pro závodníky, novináře a diváky, jednali s jednotlivými představiteli FISA a organizátory zodpovědnými za jednotlivé úseky mistrovství světa.

D. Macháček,sen., foto DM

Loading...

Domů

Meteostanice v Račicích

Studie přestavby areálu

Studie přestavby areálu

Sporty

Anketa

Znak Štětí Znak Štětí Logo CzechTurizs Logo KudyzNudy Logo Canon Liblice.jpg, 24kB Logo Viva

Akce

Galerie

Galerie

Odkazy

České veslování Český svaz kanoistů ČADL