Labe aréna > Středa na MSJ 2010 – trénink, losování, poslední přípravy.

Středa na MSJ 2010 – trénink, losování, poslední přípravy.

5.8.2010

Středa na MSJ 2010 – trénink, losování, poslední přípravy.

V dějišti MSJ 2010 ve Sportcentru Račice ve středu 4.8. pokračoval trénink 213 přihlášených lodí, dokončovaly se akreditace závodníků i novinářů. Tým záchranářů absolvoval zkušební akci, zdravotníci koordinovali svoji činnost, technický IT tým prověřoval a zkoušel propojení, připravoval se sbor rozhodčích, otevřely se stánky nabízející lodě a veslařský materiál.

Pozornost všech týmů a zejména jejich trenérů byla soustředěna na losování zítřejších rozjížděk, které proběhlo pod vedením představitelů FISA za účasti vedoucích všech 49 výprav.

Nejvíce posádek bude bojovat o postup v závodě juniorských dvoskifů - 28, skifařů pojede 27 a mezi juniorkami bude usilovat o postup 20 skifařek. Naši mladí reprezentanti pojedou v rozjížďkách všech třinácti kategorií.

Zítra začínají rozjížďky na račickém veslařském kanále v 9:30 dopoledne. V pátek od 10:00 se jedou opravné jízdy a v nejvíce obsazených kategoriích, Vstup na čtvrteční a páteční program pro diváky a návštěvníky je zdarma.

Semifinálové jízdy v sobotu začínají v 10 hodin a nedělní finálové boje začínají rovněž v 9:30, Finále A, které přenáší i Česká televize na ČT 4 Sport začne ve 13 hodin.

 DM

Fotogalerie z MSJ - viz www.veslo.cz

Loading...

Domů

Meteostanice v Račicích

Studie přestavby areálu

Studie přestavby areálu

Sporty

Anketa

Znak Štětí Znak Štětí Logo CzechTurizs Logo KudyzNudy Logo Canon Liblice.jpg, 24kB Logo Viva

Akce

Galerie

Galerie

Odkazy

České veslování Český svaz kanoistů ČADL