Labe aréna > Vizitace FISA k mistrovství světa U23 v Račicích

Vizitace FISA k mistrovství světa U23 v Račicích

22.3.2009

V sobotu 21.3.2009 proběhla ve Sportcentru Račice vizitace mezinárodní veslařské federace (FISA) před mistrovstvím světa do 23 let ( U23) ve veslování, které se v Račicích uskuteční letos od 23. do 26. července.

Kontrolní schůzky se zúčastnili za FISA Svetla Otzetova, Collen Orsmond a Bernd Schumacher spolu s Ralphem Hoffmanem ze společnosti Swiss Timming.

Náš organizační výbor zastupovali jeho předseda Jiří Kejval, ZdeněkPecka, Vladimír Borovička, Josef Johánek, Arnošt Poisl, Zdeněk Janků, Simona Hanousková a Dušan Macháček ml.
Hlavním posláním vizitace bylo zkontrolovat přípravy organizačního výboru předmistrovstvím světa podle podrobně popsaného manuálu. Vizitace začala pečlivou prohlídkou celého závodiště a pokračovala pak kontrolou a diskusí k jednotlivým bodům agendy.
Z pohledu závodníků je důležitá změna směru závodění bez použití vratného kanálu.
Na start se bude jezdit krajní dráhou pod tribunou, podobně jako na Světovém poháru v Mnichově.

V průběhu loňského roku byla v areálu vybudována nová budova vedle věže pro vážení lodí, pěší obchvat věže, rekonstrukce ukotvení bójkových lan, rekonstrukce zavěšení nástupních mol.byly pořízeny nové dvoumístné katamarány s motory Honda 20HP.

Zástupci FISA v závěru jednání vyjádřili spokojenost s přípravami na letošní světovou veslařskou událost v naší republice.

DM

Loading...

Domů

Meteostanice v Račicích

Studie přestavby areálu

Studie přestavby areálu

Sporty

Anketa

Znak Štětí Znak Štětí Logo CzechTurizs Logo KudyzNudy Logo Canon Liblice.jpg, 24kB Logo Viva

Akce

Galerie

Galerie

Odkazy

České veslování Český svaz kanoistů ČADL