Labe aréna > Na MS bude bojovat šest českých lodí v semifinále

Na MS bude bojovat šest českých lodí v semifinále

24.7.2009

Šest českých posádek si zajistilo postup do semifinálových bojů na mistrovství světa veslařů do 23 let, které se koná v Račicích na Litoměřicku. Už ve čtvrtek se do sobotních jízd kvalifikovali skifařka Jitka Antošová a dvojskif Jiří Vaněk, Jiří Zejda, dnes se k nim přidaly další čtyři posádky, které uspěly ve čtvrtfinále či opravách.

Ve hře o medaile jsou i nadále skifařka lehkých vah Nikol Richterová, skifař lehkých vah Ondřej Lůžek, čtyřka bez kormidelníka Jan Vrabec, Pavel Fofonka, Tomáš Janeček, Petr Handlovič a párová čtyřka lehkých vah Jiří Čabla, Jakub Atarsia, Milan Viktora, Petr Čabla. Lehká "párovka" byla dnes první, Richterová druhá a Lůžek se čtyřkou "bez" třetí.

Zbývajícím čtyřem českým lodím se v Račicích již tolik nedařilo. Čtyřka bez kormidelnice Vanda Ondráčková, Blanka Šindlerová, Hana Janátová, Lenka Vrecníková byla šestá a má jistou účast v nedělním B-finále. Skifař Ondřej Lůžek, dvojskif lehkých vah Jindřich Tomášek, Jiří Fáber a čtyřka bez kormidelníka lehkých vah Tomáš Jacko, Michal Kaňka, Jakub Horváth, Adam Kapa budou v sobotu bojovat o účast v C-finále v takzvaném semifinále C/D.

Česká televize vysílá "LIVE" z MS U23:

Sobota 25.7. semifinále od 13:40 na ČT 4 Sport , repriza 0:25- neděle

Neděle 26.7.   finále od 13:20 do 16:20 na ČT 4 Sport, repriza 23:45

Loading...

Domů

Meteostanice v Račicích

Studie přestavby areálu

Studie přestavby areálu

Sporty

Anketa

Znak Štětí Znak Štětí Logo CzechTurizs Logo KudyzNudy Logo Canon Liblice.jpg, 24kB Logo Viva

Akce

Galerie

Galerie

Odkazy

České veslování Český svaz kanoistů ČADL