Labe aréna > Mistrovství ČR ve veslování - 11.7. - 13.7.2008 Sportcentrum Račice.

Mistrovství ČR ve veslování - 11.7. - 13.7.2008 Sportcentrum Račice.

8.7.2008

Vrcholné republikové klání veslařských seniorů, juniorů a masters pro rok 2008 se uskuteční od 11. do 13.července na veslařském kanále v Račicích.

Součástí budou i závody talentované mládeže v kategoriích dorostenců a dorostenek.

K závodům je přihlášeno téměř 525 posádek a 716 veslařů. Nejvíce veslařů bude soutěžit v kategorii skifů – 45 dorostenců, 35 juniorů, 19 seniorů a 21 lehkých vah. Specifickou disciplinou je závod smíšených posádek dvojskifů masters.

Víkendové mistrovství bude současně posledním testem mužských posádek, které nás budou reprezentovat na olympijské dráze v Shunyi.

Diváci tak budou mít možnost vidět na skifu Ondřeje Synka, čtyřku bez kormidelníka Karel Neffe, Milan Bruncvík, Michal Horváth, Jan Gruber a párovou čtyřku ve složení David Jirka, Jakub Hanák, Milan Doleček, Petr Vitásek. Na dvojce bez kormidelníka se představí i dvojice Václav Chalupa s Jakubem Makovičkou. Tato posádka stále ještě čeká na divokou kartu, která by jim zajistila možnost startu v Pekingu.

Kromě olympioniků se ve svých disciplínách představí i posádky, které nás budou reprezentovat na MS U23 v Brandenburgu či na  MSJ a MS v neolympijských disciplínách v rakouském Ottensheimu.

Specifickou disciplinou je závod smíšených posádek dvojskifů masters.

V pátek začínají závody od 11 hodin, v sobotu od 8:45 a v neděli od 8 hodin.

 

Více informací www.veslo.cz

Loading...

Domů

Meteostanice v Račicích

Studie přestavby areálu

Studie přestavby areálu

Sporty

Anketa

Znak Štětí Znak Štětí Logo CzechTurizs Logo KudyzNudy Logo Canon Liblice.jpg, 24kB Logo Viva

Akce

Galerie

Galerie

Odkazy

České veslování Český svaz kanoistů ČADL