Labe aréna > Za rok bude mistrovství světa U23 v Račicích.

Za rok bude mistrovství světa U23 v Račicích.

21.7.2008

V průběhu letošního mistrovství světa U23 v Brandenburgu (16. - 20.7.) se účastníkům a návštěvníkům závodů představil i stánek našeho ČVS, kde se účastníci a návštěvníci šampionátu prostřednictvím plakátů, bulletinů, katalogů a od organizátorů informovali o přípravách na příští MS U 23 v roce 2009 ve Sportcentru Račice. Zájem o dějiště, termín a podmínky příštího World Rowing Under 23 Championships 2009,který se uskuteční ve dnech 22.7 - 26.července 2009 u nás, byl značný.


V dějišti závodů se uskutečnilo i setkání organisačního výboru MS 2009 s představiteli FISA ( Mezinárodní veslařská federace) v rámci kterého byly podrobně projednán stav příprav, technické, organizační, programové, mediální a další otázky související s pořádáním mistrovství světa U 23 v České republice. ze strany FISA byla vyslovena spokojenost se stavem příprav, s úrovní prvních dvou čísel Bulletinů, s internertovými stránkami - www.racice2009.com.

Jednání se zúčastnili členové organizačního výboru J.Kejval, Z. Pecka, Z.Norková, S.Hanousková, D.Macháček, J.Johánek, za komisi rozhodčích A.Poisl.

V průběhu MS v Brandenburgu se jednotliví členové OV seznámili podrobně s organizací šampionátu, technickým zajištěním, organizací ubytování, stravování, dopravy, zázemím pro závodníky, novináře a diváky, jednali s jednotlivými představiteli FISA a organizátory zodpovědnými za jednotlivé úseky mistrovství světa.

D. Macháček,sen., foto DM

Loading...

Domů

Meteostanice v Račicích

Studie přestavby areálu

Studie přestavby areálu

Sporty

Anketa

sezóna
Celkem hlasů 8091
Jakým způsobem jste prožili loňský rok v našem areálu?


Znak Štětí Znak Štětí Logo CzechTurizs Logo KudyzNudy Logo Canon Liblice.jpg, 24kB Logo Viva

Akce

Galerie

Galerie

Odkazy

České veslování Český svaz kanoistů ČADL