Labe aréna > Středa na MSJ 2010 – trénink, losování, poslední přípravy.

Středa na MSJ 2010 – trénink, losování, poslední přípravy.

5.8.2010

Středa na MSJ 2010 – trénink, losování, poslední přípravy.

V dějišti MSJ 2010 ve Sportcentru Račice ve středu 4.8. pokračoval trénink 213 přihlášených lodí, dokončovaly se akreditace závodníků i novinářů. Tým záchranářů absolvoval zkušební akci, zdravotníci koordinovali svoji činnost, technický IT tým prověřoval a zkoušel propojení, připravoval se sbor rozhodčích, otevřely se stánky nabízející lodě a veslařský materiál.

Pozornost všech týmů a zejména jejich trenérů byla soustředěna na losování zítřejších rozjížděk, které proběhlo pod vedením představitelů FISA za účasti vedoucích všech 49 výprav.

Nejvíce posádek bude bojovat o postup v závodě juniorských dvoskifů - 28, skifařů pojede 27 a mezi juniorkami bude usilovat o postup 20 skifařek. Naši mladí reprezentanti pojedou v rozjížďkách všech třinácti kategorií.

Zítra začínají rozjížďky na račickém veslařském kanále v 9:30 dopoledne. V pátek od 10:00 se jedou opravné jízdy a v nejvíce obsazených kategoriích, Vstup na čtvrteční a páteční program pro diváky a návštěvníky je zdarma.

Semifinálové jízdy v sobotu začínají v 10 hodin a nedělní finálové boje začínají rovněž v 9:30, Finále A, které přenáší i Česká televize na ČT 4 Sport začne ve 13 hodin.

 DM

Fotogalerie z MSJ - viz www.veslo.cz

Loading...

Domů

Meteostanice v Račicích

Studie přestavby areálu

Studie přestavby areálu

Sporty

Anketa

sezóna
Celkem hlasů 8086
Jakým způsobem jste prožili loňský rok v našem areálu?


Znak Štětí Znak Štětí Logo CzechTurizs Logo KudyzNudy Logo Canon Liblice.jpg, 24kB Logo Viva

Akce

Galerie

Galerie

Odkazy

České veslování Český svaz kanoistů ČADL