Labe aréna > Vizitace FISA k mistrovství světa U23 v Račicích

Vizitace FISA k mistrovství světa U23 v Račicích

22.3.2009

V sobotu 21.3.2009 proběhla ve Sportcentru Račice vizitace mezinárodní veslařské federace (FISA) před mistrovstvím světa do 23 let ( U23) ve veslování, které se v Račicích uskuteční letos od 23. do 26. července.

Kontrolní schůzky se zúčastnili za FISA Svetla Otzetova, Collen Orsmond a Bernd Schumacher spolu s Ralphem Hoffmanem ze společnosti Swiss Timming.

Náš organizační výbor zastupovali jeho předseda Jiří Kejval, ZdeněkPecka, Vladimír Borovička, Josef Johánek, Arnošt Poisl, Zdeněk Janků, Simona Hanousková a Dušan Macháček ml.
Hlavním posláním vizitace bylo zkontrolovat přípravy organizačního výboru předmistrovstvím světa podle podrobně popsaného manuálu. Vizitace začala pečlivou prohlídkou celého závodiště a pokračovala pak kontrolou a diskusí k jednotlivým bodům agendy.
Z pohledu závodníků je důležitá změna směru závodění bez použití vratného kanálu.
Na start se bude jezdit krajní dráhou pod tribunou, podobně jako na Světovém poháru v Mnichově.

V průběhu loňského roku byla v areálu vybudována nová budova vedle věže pro vážení lodí, pěší obchvat věže, rekonstrukce ukotvení bójkových lan, rekonstrukce zavěšení nástupních mol.byly pořízeny nové dvoumístné katamarány s motory Honda 20HP.

Zástupci FISA v závěru jednání vyjádřili spokojenost s přípravami na letošní světovou veslařskou událost v naší republice.

DM

Loading...

Domů

Meteostanice v Račicích

Studie přestavby areálu

Studie přestavby areálu

Sporty

Anketa

sezóna
Celkem hlasů 8070
Jakým způsobem jste prožili loňský rok v našem areálu?


Znak Štětí Znak Štětí Logo CzechTurizs Logo KudyzNudy Logo Canon Liblice.jpg, 24kB Logo Viva

Akce

Galerie

Galerie

Odkazy

České veslování Český svaz kanoistů ČADL