Labe aréna > Na MS bude bojovat šest českých lodí v semifinále

Na MS bude bojovat šest českých lodí v semifinále

24.7.2009

Šest českých posádek si zajistilo postup do semifinálových bojů na mistrovství světa veslařů do 23 let, které se koná v Račicích na Litoměřicku. Už ve čtvrtek se do sobotních jízd kvalifikovali skifařka Jitka Antošová a dvojskif Jiří Vaněk, Jiří Zejda, dnes se k nim přidaly další čtyři posádky, které uspěly ve čtvrtfinále či opravách.

Ve hře o medaile jsou i nadále skifařka lehkých vah Nikol Richterová, skifař lehkých vah Ondřej Lůžek, čtyřka bez kormidelníka Jan Vrabec, Pavel Fofonka, Tomáš Janeček, Petr Handlovič a párová čtyřka lehkých vah Jiří Čabla, Jakub Atarsia, Milan Viktora, Petr Čabla. Lehká "párovka" byla dnes první, Richterová druhá a Lůžek se čtyřkou "bez" třetí.

Zbývajícím čtyřem českým lodím se v Račicích již tolik nedařilo. Čtyřka bez kormidelnice Vanda Ondráčková, Blanka Šindlerová, Hana Janátová, Lenka Vrecníková byla šestá a má jistou účast v nedělním B-finále. Skifař Ondřej Lůžek, dvojskif lehkých vah Jindřich Tomášek, Jiří Fáber a čtyřka bez kormidelníka lehkých vah Tomáš Jacko, Michal Kaňka, Jakub Horváth, Adam Kapa budou v sobotu bojovat o účast v C-finále v takzvaném semifinále C/D.

Česká televize vysílá "LIVE" z MS U23:

Sobota 25.7. semifinále od 13:40 na ČT 4 Sport , repriza 0:25- neděle

Neděle 26.7.   finále od 13:20 do 16:20 na ČT 4 Sport, repriza 23:45

Loading...

Domů

Meteostanice v Račicích

Studie přestavby areálu

Studie přestavby areálu

Sporty

Anketa

sezóna
Celkem hlasů 8091
Jakým způsobem jste prožili loňský rok v našem areálu?


Znak Štětí Znak Štětí Logo CzechTurizs Logo KudyzNudy Logo Canon Liblice.jpg, 24kB Logo Viva

Akce

Galerie

Galerie

Odkazy

České veslování Český svaz kanoistů ČADL