Labe aréna > Domů
27.12.2010 Sportcentrum Račice se připravuje na sezonu roku 2011

O letošní sezóně a přípravách na rok 2011 ve Sportcentru Račice jsme hovořili se Zdeňkem Peckou, ředitelem Sportcentra.
Jaká byla letošní sezóna ve Sportcentru ? Podle termínové listiny zveřejněné na počátku roku jste měli pořádat či zajišťovat 17 velkých akcí včetně Mistrovství světa juniorů ve veslování .
více

12.10.2010 Období firemních školení a sportovních soustředění v areálu SC Račice

Po ukončení kanoistické a veslařské závodní sezony probíhají v areálu různá soustředění a školení firem a veslařů. Počátkem října proběhl poslední závod, a sice ČP Inline. více

16.8.2010 Ohlédnutí za MSJ 2010 v Račicích

Již druhým rokem pořádal Český veslařský svaz z pověření FISA světový šampionát ve veslování, tentokrát ve dnech 4. - 8. srpna 2010 mistrovství světa juniorů. Vrcholného klání mladých veslařů se zúčastnilo 50 zemí ze 6  kontinentů, celkový počet účastníků  byl 1020. Největšími výpravami byly reprezentace Německa , USA , Francie, Itálie, Rumunska, Ruska, České republiky.  více

8.8.2010 Oslava veslařského sportu

Slunečné počasí provázelo poslední den juniorského světového mistrovství veslařů 2010 ve Sportcentru Račice. Nejvíce, pět zlatých medailí, dvě stříbrné a tři bronzové si odvážejí reprezentanti Německa, které tak potvrdilo současné vedoucí postavení v mládežnickém veslování. V bodovém součtu umístění na druhém místě jsou Rumuni a na třetí se překvapivě posunulo Řecko. více

7.8.2010 V Račicích pršelo a udělovaly se první medaile.

Čtvrtý den MSJ v Račicích se slavnostně předávaly medaile již v pěti disciplinách. České barvy hájila ve finále osma juniorek a překvapila pátým místem, když porazila favorizovanější Rusky. Jakub Podrazil obsadil v semifinále druhé místo za loňským vítězem Felixem Bachem a postoupil do zítřejšího finále. Na závěr nedělního programu pojedou ve finále i naše juniorská osma. více

7.8.2010 Třetí loď ve finále

Jakub Podrazil uhájil ve svém semifinále druhé místo za obhájcem titulu Němcem Felixem Bachem a spolu s Američanem Campbellem postoupil do zítřejšího finále. Z druhého semifinále skifařů postoupili dál Řek Angelopoulos, Ital Igneri a Slovák Rédr. více

6.8.2010 Dvě naše osmy ve finále

Silný déšť provázel dnešních 33 opravných a čtvrtfinílových jízd od začátku. Jen na závody osem juniorů a juniorek liják přestal. Mokré přepovědi poznamenaly i diváckou kulisu. Přesto závody nepostrádaly dramatičnost snahy posádek o postup do semifinále a finále více